Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort O FIRMIE | ZAPYTANIE | KONTAKT Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort
Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort
Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort Sigmawent - stawiamy na jakość i komfort
» HOME » JAKOŚĆ » REFERENCJE » PRODUKCJA » CENTRALE SIGNUM » SERWIS » USŁUGI » DOSTAWA I MONTAŻ
.: 

CENTRALE SERII SIGNUM - klimat dobrego samopoczucia

Innowacyjność
Rezultatem długoletniej współpracy z wiodącą na rynku w dziedzinie klimatyzacji firmą Daikin, jest zaoferowanie Państwu central nowej generacji serii Signum z agregatami RZQ (pompa ciepła) o mocy chłodzenia/grzania do 50kW w zakresie pracy przy temperaturach od -20oC do +50oC. Urządzenia zachowują pełną sprawność w odległości między centralą a agregatem do 100m przy różnicy poziomów do 30m. W naszej ofercie posiadamy centrale klimatyzacyjne w konfiguracjach: nawiewnej, wywiewnej, nawiewno-wywiewnej, z wymiennikami krzyżowymi i wymiennikami obrotowymi oraz centrale dachowe i podwieszane.

Bezpieczeństwo
Zastosowane do budowy central materiały oraz najnowocześniejsza technologia są przyjazne środowisku. Centrale nie emitują żadnych toksycznych i niebezpiecznych dla zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego związków.
Komfort
Centrale serii Signum stwarzają komfortową atmosferę podczas pracy i wypoczynku. Zapewniają uzyskanie pożądanego mikroklimatu w zakresie temperatur otoczenia. Doskonała izolacyjność akustyczna i termiczna central daje szeroką możliwość wyboru miejsca ich zainstalowania.
Jakość i Trwałość
Urządzenia gwarantują najwyższą jakość i spełniają wszelkie wymogi prawa budowlanego oraz norm technicznych. Posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Cieplnej. Niezawodność pracy central oparta jest m.in. na wykorzystaniu nowoczesnej technologii tak renomowanych firm jak Siemens, Ziehl-Abegg, Klingenburg, Daikin czy Carel.
Sterowanie
Zastosowany system sterowania umożliwia w centralach Signum monitorowanie pracy urządzenia z dowolnego miejsca w budynku. System współpracuje z zewnętrznymi układami automatyki i systemami BMS.
Energooszczędność
Wysoki poziom specjalizacji stosowanej w projektowaniu i produkcji central oraz poszczególnych ich podzespołów, gwarantują ograniczenie do niezbędnego minimum zużycia energii elektrycznej. Separacja strumieni powietrza i odzysk ciepła powodują dodatkową oszczędność zużywanej energii.
Zastosowanie
Centrale serii Signum przystosowane są do pracy w każdej strefie klimatycznej. Wykonane w wersji stojącej lub podwieszanej i w siedmiu klasach wydajności mogą być zainstalowane w dowolnym pomieszczeniu w budynku. Szeroki zakres wydajności pozwala na dobór urządzenia do każdej kubatury budynku.


Copyright © 2004 - 2023 by Sigmawent sp. z o. o.

Witryna spełnia międzynarodowy standard języka XHTML 1.0 Witryna spełnia międzynarodowy standard arkuszy stylów CSS